Co robić z tymi grudkami na głowie?

Dzień dobry mam pytanie dotyczące skóry głowy. W okolicach czoła i trochę głębiej na całej linii ( Patrząc od ucha do ucha ) mam krosty grudki guzki . Jedne mniejsze jedne duże. Bolą i trochę swędzą. Łuszczy Mi się skóra w tym miejscu. Dodam że nigdy nie miałam łupieżu ani problemów ze skórą. Zaczęłam używać piling ale nie pomaga . Może to jakieś zapalenie .. proszę o pomoc co mogę kupić żeby sobie pomóc :( zaczynają Mi się robić rany . Pozdrawiam

Dzień dobry Pani,

zalecam udać się na wizytę do lekarza dermatologa w celu zbadania Pani zmian na głowie. Lekarz będzie mógł postawić diagnozę i zalecić odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz