Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 8 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak mam sobie poradzić z tymi krostami?

Dzień dobry, Od jakiegoś czasu zmagam się z trądzikiem na żuchwie. Testosteron i progesteron w normie, tsh również. Miałam tylko podwyższona prolaktyne. Obecnie jest już w normie, gdyż staram się od roku z partnerem o dziecko i lekarz zlecił mi bromergon i luteinę 50 od 18dc przez 10 dni. (Bromergon unormowal prolaktyne) Miesiączkowałam i nadal miesiączkuje regularnie. Nigdy nie miałam żadnych zaburzeń miesiączkowych. Nie wiem już jak mam sobie poradzić z tymi krostami. Są to grudki podskórne, głównie wypełnione krwią, po których są straszne blizny. Z maści Stosuje skinoren, jednak nie wiem jak zacząć się leczyć od środka. Nikt nie potrafi mi pomoc i znaleźć przyczynę problemu. Proszę o pomoc
KOBIETA, 26 LAT 3 miesiące temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Dzień dobry Pani,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa w celu zbadania Pani skóry. Lekarz wykonania odpowiednie badania skóry i wdroży odpowiednie leczenie.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy