Co spowodowało mrowienie ust?

Witam . Obudziłam sie o 2giej w nocy z uczuciem zmrowiałego na ustach takie wrażenie jak po zastrzyku znieczulającym . Czy to pająk mnie ukąsił?

Witam!
Nie wiem jaki rodzaj fauny pajęczej ma Pani w sypialni, ale raczej jest to mało prawdopodobne. Zdrętwienia i różne przemijające wrażenia czuciowe w trakcie snu lub po przebudzeniu mogą się pojawiać i samorzutnie ustępować. Jeżeli doznania, które Pani opisuje będą się utrzymywać to należy się zwrócić do lekarza POZ - on po badaniu da Pani wskazówki na przyszłość.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.