Co stosować na ataki silnego niepokoju?

Dzień dobry. Leczę się u psychiatry biorę 600my rispoleptu i 400ketrel , kilka razy w tygodniu dostaje wyostrzenia obrazu i silnego niepokoju, który trzyma mnie od nawet 6 godzin, lorafen mi nie pomaga nic , a clonozepam 2mg troszeczke. Nie da się pracować ani uczyć na tych lekach. Próba zamiany na sam ketrel nie powiodła się. Co mogę zrobić , co by pomogło, te niepokoje są strasznie silne. Co mam swojemu lekarzowi powiedzieć, jest jakiś ratunek????

Witam,

Proszę o tym porozmawiać ze swoim lekarzem w celu ewentualnej korekcji leczenia.
Poza tym błędnie Pan podał dawkę risperidonu. Przyjmowanie leków z grupy BDA jest metodą doraźną, na pewno nie rozwiąże problemu niepokoju, a może doprowadzić do uzależnienia.

Pozdrawiam