Co takiego prawdopodobnie może mi dolegać?

Witam mam 39 lat i od dłuższego czasu szybko się męczę, nawet przy niewielkim wysiłku, od ponad 11 lat leczę się na nerwicę lękową. Zbadana kardiologicznie, usg i ekg serca ok, jedynie co wyszło to niedomykalność zastawki trójdzielnej, zalecenia magnez, potas, żelazo. Przebadana pid kątem tarczycy również wszystko wporządku, biopsja zrobiona ponieważ na prawym płacie torbiel a po lewej stronie guzki, wizyta kontrolna za 4 mscy. Morfologia, ob, crp ok bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co mi jest pozdrawiam Iwona

Witam! Prawdopodobnie należy skupić się na tak długo leczonej nerwicy. Być może trzeba zweryfikować dotychczasowe leczenie. Jeszcze raz dobrać skuteczną psychoterapię, plus uzupełnienie farmakologiczne. Nie należy zapominać, że przyczynowym leczeniem zaburzeń emocjonalnych jest psychoterapia. Powodzenia W. Łuczkowski.