Co te wyniki badań mogą znaczyć?

badania okresowe krwi i rtg Witam. miałem w ostatnim czasie badania okresowe w pracy, lekarz podczas wizyty nic nie mówił a mnie jednak trochę martwią te wyniki: Hemoglobina (HGB) 1,8 g/L norma 14-18; Hematokryt (HCT) 39.6% - norma 40-54; Wskaźnik anizocytozy erytrocytów (RDW) 15,8% - norma 12.3-14.3; Monocyty (MON%) 11.1% - norma 3-8; Eozynocyty (EOS%) 6,6% - norma 1-5; neutrocyty (NEU) 2,34 10^9/L - norma 2,5-5; Glukoza 115 - norma 70-99, HCV - p/c przeciw HCV (WZW typ C) (v48) 0,12 s/co - norma poniżej 1,0 niereaktywny. powyżej reaktywny. RTG klatki piersiowej opis Płuca prawidłowo powietrzne o nieco wzmożonym rys śródmiąższowy, w polach dolnych. Co te wyniki badań mogą znaczyć? czy powinienem udać się do lekarza rodzinnego i jest się czym martwić?Meżczyzna 34 lata

Raczej mało prawdopodobne żeby hemoglobiny miał pan 1,8g/szczególnie przy podanych przez pana innych wskaźnikach. Generalnie nic tu nie budzi szczególnego niepokoju. Badanie na WZW typ C pokazuje, że nie chorował pan na tę chorobę i dobrze. Proponuje odwiedzić swojego lekarza rodzinnego.