Co zastosować przy szczelinie na kiszce?

Teściowa od ponad 20 lat leczyła się na hemoroidy okazało się że ma szczeline na kiszce , nie może się wypróżniać wręcz płacze z bólu bardzo chciała by uniknąć zabiegu stosowała już chyba wszystko proszę o pomoc może jest jeszcze jakiś cudowny lek na to uciążliwe schorzenie.Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazany jest zabieg proszę udac się do lekarza proktologa