Jak sobie pomóc ze szczeliną odbytu?

Witam, mam szczeline odbytu. Dosc szybko zglosilam sie do lekarza - dzien po objawach czyli stalym bolu i pieczeniu, swedzeniu. Dodam, ze przy stolcu nie ma krwi. Stosuje lipodosterin i Pimafucort, syrop laktuloze.Domyslam sie, Ze z kazdym stolcem ja podrazniam. Jade na wakacje za tydzien - 1) jak przyspieszyc gojenie? 2) co stosowac oslaniajaco na te rane, aby nie bolala po stolcu? Ile sie goi? Boje sie, ze juz dlugo bede czuc bol po wyproznieniu i ta rana bedzie sie ciagle odnawiac..

Lek. Tomasz Budlewski

Zastosowane leczenie ma właśnie temu przeciwdziałać . Jeżeli objawy są nadal wskazana wizyta u proktologa