Co znaczą mocne skurcze w okolicy pępka?

Witam ! Dzisiaj nad ranem okolo godziny 4 obudzily mnie mega mocne skurcze w okolicy pępka. Nigdy takiego czegos nie mialem. Nie moglem siadac, ani leżec, zginac sie nic ... Zimne poty, goraczka itp .. Bylem pewny, ze to wyrostek, telefon na pogotowie. Powiedzieli ze mam btac nospe i za godzine zadzwonic jak cos. Przeszło w sumie, tylko nadal mi nie dobrze ... Dodam, ze mam nerwice lękową, ale ból był na prawdę duzy, troche sie obawiam co to było ...

Dzień dobry. Nerwica lękowa może również objawiać się również w ten sposób. Symptomy somatyczne zwykle nasilają się, gdy leczenie nie przebiega właściwie. Mam tu na myśli nie podjęcie psychoterapii. Jeżeli jest Pan pod opieką psychoterapeuty, proszę opowiedzieć o tym zdarzeniu. Być może będzie to powód do zaproponowania przez osobę prowadzącą innej metody oddziaływań terapeutycznych. Pozdrawiam.

Witam Pana
Ból brzucha i nudności, to objawy często występujące
przy nerwicy lękowej.
Wnioskuję, że nerwicę leczy Pan tylko środkami
farmakologicznymi. Jest to leczenie objawowe, bowiem
środki farmakologiczne nie leczą nerwicy i nie rozwiązują
Pana problemów, jedynie tłumią objawy.
Aby skutecznie wyleczyć zaburzenia nerwicowe,
należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie
opracować właściwą metodę terapii.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami nerwicy lękowej oraz jej konsekwencjami,
dzięki czemu odzyska Pan zdrowie, spokój
i równowagę wewnętrzną.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl