Co znaczą nieprawidłowości w badaniu krwi?

Witam. Dzis robilam morfologie i "jeden słupek" nie daje mi spokoju tzn. Lym 56.8% (25-50) Mon 2.5 (2.0-10.0) Gra 40.7% (50.0-80.0) oraz mam podwyższone Pdw 18.6% (10.0-18) o czym to moze świadczyć? Reszta jest w normie. Dziękuję z odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki niewiele odbiegają od normy, nie budzą niepokoju. Sugeruję powtórzyć za ok miesiąc, zmiany mogą świadczyć o przebytej infekcji.
Pozdrawiam