Interpretacja wyników morfologii u 25-latki

Witam.czuje sie dobrze I ogolnie nic mi nie dolega.zrobilam profilaktycznie morfologie krwi I wyszlo w niej ze mam: -GRA [tys./ul] 1.8 (2.0-8.0) -MON% [%] 16.3 (2.0-10.0) -GRA% [%] 39.3 (50.0-80.0) Coz to moze oznaczac? Jakie wykonac dodatkowe badania? Dodam jeszcze ze robilam pol roku temu morfologie I wyszlo mi tez cos nie tak z MON I LYM lecz nie pamietam dokadnie jednostek a wyniku znalezc nie moge. Z gory dziekuje za pomoc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki muszą być analizowane całościowo. Proszę wybrać się z wynikiem do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.