Co znaczą te brązowe plamienia przed miesiączką?

Witam, mam problem od kilku miesięcy zauważyłam u siebie dziwne brązowe plamienia na 1-2 dni przed okresem. co to może być? Czy to groźne? Dodam że od dłuższego czasy staram się o dziecko i niestety nic nie wychodzi, sprzed kilku lat miałam problemy z prolaktyną oraz choruję na niedoczynność tarczycy. Lekarze jednak zapewniają mnie , że wszystko jest ok i że to nie może mieć nic wspólnego z zajsciem w ciąże, a minęły juz ponad 2 lata i nic. Pomóżcie

Dzień dobry,

jeżeli minęły już 2 lata nieskutecznych prób poczęcia dziecka to powinni się Państwo zgłosić do ginekologa, który udzieli Państwu specjalistycznej pomocy. Niestety poprzez internet bez aktualnych wyników badań lekarze nie są w stanie pomóc.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga