Co znaczą wyniki po leczeniu nowotworu złośliwego?

Witam serdecznie.Jestem po leczeniu nowotworu zlosliwego lewej piersi teraz wyszly mi zmiany na tarczyce mialam robione usg i wynik jest tarczyca niepowiekszona w lewym placie kilka guzkow lito-plynowych najwiekszy o wymiarach 7×6×7mmzz przeplywem 2 stopnia.Mam zrobic biopsje cienko iglowa.Mam wizyte u onkologa na 23 stycznia denerwuje sie.Co oznacza wynik tego usg czy to cos powaznego .Prosze o odpowiedz.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje iż aby poznać charakter zmiany konieczne jest wykonanie biopsji , a czy był określony stopień birads?