Co znaczy ból obok ucha podczas jedzenia?

Witam. Od wczoraj czuję jak by ból (przeważnie podczas jedzenie ale też nie zawsze ) w szczęce , tuż obok ucha (tak jak się kończą "zawiasy " szczęki ) , jak mówię to nie boli , najczęściej boli jak jem bądź dotykam językiem zęba z prawej strony , wtedy ból ukazuje się właśnie tam , nie mogę go w sumie dokładnie zlokalizować gdyż czasem czuję jak by to było w zębach górnych po lewej stronie . Trochę się denerwuje , nigdy nie miałam a mam już czarne myśli . Udać się do internisty czy stomatolog?

Dzień dobry, niestety bez obejrzenia jamy ustnej nie jestem w stanie postawić diagnozy.
Koniecznie musi Pani skonsultować się ze stomatologiem. Zapraszam na bezpłatny przegląd - sprawdzimy czy są powody do niepokoju.