Co znaczy ból w klatce piersiowej po prawej stronie?

Ból w klatce piersiowej po prawej stronie mozna powiedziec ze wyzej piersi.Miałam robione badanie krwi i ekg 4 razy.Moj lekarz mowi ze to silny stres bo jestem za mloda i szczupla zeby miec problemy ze sercem.Dal mi tabletki na refluks o puste odbijanie zniklo i palace uczucie tez ale bolbw klatce piersiowej sie utrzymuje.trwa to juz 11 miesiecy.Przepisal mi leki na uspokojenie.prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli ekg i badania krwi nie wskazują na problemy z sercem to oprócz stresu/ nerwów , zaburzeń żołądkowych przyczyn można także szukać w zmianach kręgosłupa , prosze koniecznie udać się do lekarza rodzinnego