Co znaczy kłujący ból w lewym boku w pierwszym trymestrze ciąży?

Witam, Jestem w 6 tygodniu pierwszej ciąży, odczuwam kłujący ból w lewym boku, jakby bolał jajnik. Ból raz jest słabszy, raz silniejszy, zwykle trwa do godziny, pojawia się kilka razy dziennie, niezależnie od tego co robię. Czy jest to powód do niepokoju i czy powinnam udać się pilnie do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć