Co znaczy mrowienie po usunięciu tarczycy z powodu woli guzowatych?

Witam ma 28 lat jestem ,4 lata po usunieciu tarczycy z powodu woli guzkowatych. Od tygodnia mialam 4 razy napady najpierw niepokoj pozniej mrowienie twarzy konczych dolnych gornych i brzucha dusznosc na koncu wykrecenie rak i twarzy bylam 4 razy na sorze zrobili morfologie potas magnez wapn wapn zjonizowany i wszystko jest w normie martwie sie bo mowia ze jestem zdrowa a dla mnie nie jest to normalne. Prowadze normalny tryb zycia spokojny.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy typowe dla tężyczki, skoro badania są w normie to może przez stres..