Co znaczy podwyższony wynik monocytów?

Witam, czy jest się czym martwic? Mam podwyższone % monocyty wynik 13,80%,. Monocyty wynik 0,99 tys/uI w normie chodź przy górnej granicy cała reszta morfologi w NORMIE. 6 listopada miałam zabieg usunięcia ciąży z powodu zatrzymania akcji serca, 10 listopada dostałam dużego zapalenia, przez 3 tygodnie byłam na antybiotykach. Po skończeniu antybiokoterapii dostałam zapalenia dróg moczowych (kiolka dni to trwało), nie leczyłam tego lekami, teraz już jest lepiej, ale czy to z tego powodu mogą być podwyższone monocyty. W ciązy miałam robioną morfologię na początku października. WBC wyszło wtedy 10,6 tys/uI ( ) LYM 13,3% (-) , GRA-80% ( ).

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego po ocenie wszystkich parametrów będzie można coś więcej powiedzieć.