Co znaczy przeszywający ból po prawej stronie klatki piersiowej?

2 tygodnie temu czułam kłucie raz z jednej raz z drugiej strony w mostku. Pojechałam do lekarki, zrobiłam ekg, zmierzyła mi ciśnienie, skierowała mnie na rtg płuc i morfologię. Wszystko wyszło okey, w morfologii tylko niewielkie odchylenia neutrocytów i leukocytów, co podobno wskazuje na infekcję wirusową. 2 tydzień utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy, katar spływa mi po tylnej ścianie gardła, co by potwierdzało infekcję wirusową. Niepokoi mnie tylko przeszywający ból po prawej stronie klatki piersiowej. Od wczoraj daje mi mocno popalić. Czy to może być związane z wirusem? Czy muszę znowu iść do lekarza...

Lek. Tomasz Budlewski

tak konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.