Co znaczy takie dziwne zachowanie w czasie snu?

Witam , krzyki , Wyzywanie, mówienie przez sen dolega mi już ponoc jakis czas . Ostatnim razem zdażyło się ponoc plucie na ścianę na łóżko na dziewczynę , ponoc do mnie mowila ja odpowiedziałem I poszedłem spać dalej , zero świadomości . Teraz przeszedłem samego siebie gdyż oddałem mocz podczas snu na środku korytarza ..... Z informacji wiem tyle że ponoc wtedy normalnie rozmawiam I wracam spać. Gdy to się działo nie byłem pod wpływem żadnego alkoholu czy też innych substancji .

Witam serdecznie,

zachęcam do kontaktu z neurologiem w celu wykluczenia zaburzeń neurologicznych, np. padaczki skroniowej.

Może Pan też skorzystać z poradni leczenia snu, żeby sprawdzić co konkretnie dzieje się w Pana głowie kiedy Pan śpi.

Pozdrawiam