Czy moje dziecko się dziwnie zachowuje?

Dziwne zachowanie 8 letniej dziewczynki. Słyszałam że w obudziła się w nocy i hałasowała w swoim pokoju. Wstałam sprawdzić co robi. Gdy weszłam i zapytałam co tak hałasuje zdziwonym wzrokiem na mnie spojrzała i odpowiedziała "jem kredki". Tak jakby to było dla niej co najmniej normalne zjawisko. Na moją prośbę położyła się do łóżka i zostawiła te kredki. Czy to objaw jakiejs choroby czy może po prostu coś się jej przyśniło? Z 3 lata temu wyszła że swojego pokoju i poszła do salonu jak spytałam co robi tutaj patrzyła się na mnie dziwnie i nic nie odpowiadała następnie zaprowadziłam ją do swojego pokoju. Nie było z nią żadnego kontaktu wtedy to był taki incydent jednorazowy ale teraz znowu zaczyna po nocy chodzić. Dodam że córka korzysta z psychologa ze względu na swoje zachowanie w szkole mimo młodego wieku potrafi dać kość i w szkole jak i w domu. W szkole głównie zaczynanie się innym popychanie wyśmiewaniem a z nauczycieli nic sobie nie robi..

Myślę, że u dziecka w tym wieku takie zachowanie może być spowodowane wieloma rzeczami i żeby można było jej pomóc, należałoby przeprowadzić szereg badań. Począwszy od podstawowych badań morfologicznych i hormonalnych, po wizytę u neurologa w celu wykluczenia np. padaczki skroniowej, która u szczególnie u dzieci i młodzieży może objawiać się nie typowo, po ewentualnie klinikę badającą zaburzenia snu. Pozdrawiam i życzę zdrowia.