Co zrobić, aby 20-miesięczny synek przybierał na wadze?

Witam, mam problem z synem 20 miesięcy 10 kg nie można powiedzieć że jest niejadkiem ma apetyt waga urodzeniowa 3250. Co mogę zrobić aby przybieral lepiej.? Z góry dziękuję

Czemu chiałaby Pani żeby synek lepiej przybierał na wadze? Jeżeli zjada przewidziane dla niego porcje (odpowiednio dostosowane do jego wieku) to nie ma powodów do zmartwień - waga dziecka mieści się w granicach normy. Nie ma powodu, żeby "tuczyć" dzieci na siłę, jeżeli nie wsytępują żadne nieprawidłowości w ich rozwoju, gdyż może się to przyczynić do rozwoju otyłości oraz chorób metabolicznych w przyszłości.