Co zrobić, by mieć szczupłe uda i mniejszy brzuch?

Witam, Mam 15 lat, 185 cm wzrostu i 85 kg wagi. Piszę do was drugi raz. Wtedy ważyłem 96kg :) Mam pytanko. Aktualnie jeżdżę rowerem około 20 minut, potem 30 minut biegam. Już tak z półtora tygodnia i nic nie schudłem. Diety specjalnej nie stosuję. Wcześniej też nie stosowałem i schudłem 11 kg. Robię coś źle? Nie jem nic tuczącego. Chciałbym mieć szczuplejsze uda i trochę mniejszy brzuch. Może jakieś ćwiczenia? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam ;)
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Przede wszystkim gratuluję wytrwałości i efektów w odchudzaniu! Muszę również podkreślić, że zatrzymanie spadku masy ciała jest procesem naturalnym podczas odchudzania. Spożywając mniejszą ilość kalorii Twój metabolizm zwania, ale dzięki temu, że dużo ćwiczysz szybko powinien wrócić do normy. Możesz również przeanalizować swoje nawyki żywieniowe i sprawdzić czy nie popełniasz żadnych błędów żywieniowych http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Ćwiczenia na uda to przede wszystkim jazda na rowerze, możesz również zacząć chodzić na basen, który świetnie modeluje całą sylwetkę. Dodatkowe ćwiczenia na mięśnie ud znajdziesz tu: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-ud

Pozdrawiam.