Co zrobić, jeśli zakochałam się w chłopaku z którym nie mam kontaktu?

Dzień dobry. Porzebuje porady. Zakochałam sie w chłopaku, którego tak naprawdę nie znam. Chodziłam z nim do jednej szkoły, ale już ją skończyłam. On mi się śni i nie moge przestać o nim myśleć. Co robić?

Może dobrze byłoby postarać się aby go poznać i sprawdzić czy rzeczywiście jest tak wspaniały jak we śnie :) Jeśli chodziliście do tej samej szkoły to dobry pretekst aby kiedyś do niego zagadać. A może macie jakąś wspólną znajomą osobę, to ułatwiłoby kontakt. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zacznę od takiego stwierdzenia, że około 90 procent tego, o czym myślimy po prostu nie wydarza się..., to w nawiązaniu do Pani myślenia i fantazjowania o Chłopaku, którego Pani nie zna...

Zachęcałabym Panią, by w optymalny dla Pani sposób, znalazła Pani możliwość nawiązania kontaktu z Chłopakiem.

Życzę Pani tylko radości i pomyślności!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605