Co zrobić, kiedy noworodek nie chce jeść mleka modyfikowanego?

witam mój syn obecnie ma skończone 6 tygodni, od około 3 ma problem z jedzeniem.. jest karmiony mlekiem modyfikowanym. wcześniej chętnie zjadał po około 100ml,teraz ciężko mu zjeść 50ml. Byłam prywatnie u pediatry i ten kazał przejść na nutramigen bo możliwe ze ma jakaś alergie. Niestety nie widzę żadnej poprawy syn je ładnie pierwsze 20 ml a później zaczyna przeraźliwie płakać, prężyć się i nie chce już jeść. Po uspokojeniu zje parę łyków i jest to samo. Zauważyłam że po jakimś czasie po jedzeniu zaczyna mu sie cofać mleko go gardła i znowu płacze. (połyka spowrotem ten pokarm nie ulewa go) proszę o pomoc co robić? bo już nie mam siły ciagle walczyć o to, żeby zaczął jeść. Dodam że w tydzień przybrał 100g

Jeżeli przybiera na wadze to dobrze. Może ma silne dolegliwości nietolerancji tego mleka, może trzeba zmienić preparat mlekozastepczy na inny. Proszę się konsultować z pediatrą