Co zrobić na uporczywy katar i łatwość do przeziębienia?

Co zrobić na uporczywy katar i łatwość do przeziębienia?, co wyjdę pobiegać to mnie coś łapie, mam dość, jak sobie z tym poradzić raz na zawsze? zależy mi na konkretach, a nie żebym poszedł do lekarza z całym szacunkiem.

Aleksander Ropielewski

Ważna jest odpowiednia odzież, wielowarstwowa, a jednoczesnie oddychająca oraz włąściwie długa rozgrzewka i wystudzenie. Ponadto odpowiednia ilość snu. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu rozmowy odnośnie Pańskich nawyków i ewentualnym przeprowadzeniu badania.