Co zrobić w przypadku braku energii oraz uczucia otumanienia?

Od jakiegoś czasu czuje się otumaniony, nieobecny. Ciężko mi wykrzesać z siebie energie , jestem senny i apatyczny. Zdarza mi się też kłuciu w sercu . Mama 22 lata, morfologia dobra.

Dzień Dobry panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień?
Napisał Pan, że: "...Od jakiegoś czasu czuje się otumaniony, nieobecny. Ciężko mi wykrzesać z siebie energie , jestem senny i apatyczny... ."

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są dla Pana wskazówką, że
czegoś brakuje w Pana codzienności?

Miałabym do Pana pytania:
1. Jak jest u Pana z regularną aktywnością fizyczną?
Jest takie powiedzenie, którym często dzielę się z Czytelnikami WP Portalu abc Zdrowie, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu...
2. Jak jest u Pana z suplementacją?
3. Jak ze snem, czy regeneruje się Pan w czasie snu?
4. Czy i jak radzi Sobie Pan ze (wyzwaniami) stresem emocjonalnym?
5. Czy posiada Pan wspierających Ludzi wokół, z którymi miałby Pan możliwość dzielenia się Swoimi uczuciami/obawami/wątpliwościami?
6. Czy znajduje Pan czas tylko dla Siebie?

Podsumowując, inspirowałabym Pana do udzielenia Sobie odpowiedzi na powyższe pytania.
Dodatkowo, zachęcam Pana do kontrolnej konsultacji specjalistycznej, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty, co pozwoliłoby Panu na dotarcie do prawdziwego źródła opisanych przez Pana, objawów apatii.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605