Dlaczego mam taki problem z porannym wstawaniem?

Witam Mam ogromny problem z porannym wstawaniem, ktory kiedys mi nie towarzyszyl. Tak jak kiedys tak teraz bardzo dbam o sen: spie w cyklach, spie w bardzo ciemnym pokoju, wywietrzam pokoj,przed snem unikam niebieskiego swiatla, czytam ksiazke przed snem, nie jem 3h przed snem, jednak w tym momencie nie jestem wstanie wstawac rano. Kazdego dnia zasypiam, pomimo telefonu daleko od lozka, nawet reaguje na budziki, ale czesto zdarza sie ze budze sie z telefonem pod poduszka i wylaczanym budzikiem. Taka sytuacja nie jest dla mnie normalna, bo nie wiem co jeszcze mogs zrobic, zeby sie wysypiam i co najwqzniejsze wstac na 1 budzik. Czy to moze byc spowodowane brakiem witamin lub moze jakas choroba?

Dzień Dobry Panu:)

Dziękuję Panu za kontakt oraz wyrażam zadowolenie, w jak optymalny sposób przygotowuje Pan organizm do snu.

Odpowiadając na Pana pytanie, zacznę od pytań:
1. Jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień?
2. Jak jest u Pana z aktywnością fizyczną? Jest takie powiedzenie, którym chętnie i często dzielę się z Czytelnikami Portalu WP abc Zdrowie, że:
RUCH zastąpi niemalże każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu oraz
Ruch to jest życie...
3. Jaki jest styl odżywiania?
4. Jak jest u Pana z suplementacją?
5. Czy w wystarczająco optymalnej ilości pije Pan czystą wodę?
6. W jaki sposób radzi sobie Pan ze stresem?
7. Czy jest coś co zbyt mocno zajmuje Pana myśli?
8. Czy ma Pan wspierające Pana relacje?

Podsumowując, zalecałabym Panu by zacząć od kontrolnej konsultacji
diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, celem wykonania podstawowych badań.
O dalszym/ewentualnym postępowaniu diagnostycznym zadecyduje Lekarz.

Z życzeniami dla Pana radości oraz pomyślności!

irena.mierlnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605