Co zrobić w przypadku problemów w czasie stosunku?

Mój chłopak ma problem z wprowadzeniem penisa do pochwy. Mamy po 18 lat, ja mam już swój pierwszy raz za sobą, on nie, za każdym razem jak próbuje włożyć członek, on czuje ból. W czym może być rzecz?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa rozmowa i większa ilość informacji, szczególnie dot. perspektywy partnera, jego odczuć i przemyśleń na ten temat, rodzaju bólu, dotychczasowych doświadczeń itp.

Pozdrawiam!