Co zrobić, żeby chłopak znów miał ochotę na seks?

Witam, mam 20 lat jak i mój chłopak,pierwszy raz był rok temu i od tego czasu nie kochaliśmy się ze względu na jego problemy(stulejka).Po zabiegu kochaliśmy się ponownie.Od tego czasu następny raz nie nastąpił, gdy rozmawialiśmy o tym powiedział, że spodziewał się czegoś więcej ode mnie a ja powiedziałam to samo.Po tym on czuje się zbyt niepewny żeby próbować,obydwoje nie mamy żadnego doświadczenia,dodatkowo chłopak ma problem z nadmierną masturbacja.Co można robić żeby znów miał ochotę na seks?

Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Partner lub oboje Państwo możecie zgłosić się np. do Poradni Seksuologicznej. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz większa ilość informacji szcz. w kwestii myśli, emocji i uczuć partnera wobec podejmowania kontaktów seksualnych, sposobów radzenia sobie z lękiem, motywacji do zbliżeń itp.

Pozdrawiam!