Problemy z erekcją podczas seksu a masturbacja

Mam mały problem: Mój chłopak nie ma wytrysku gdy się ze mną kocha i gdy pieszczę go ustami, ręka i każdymi innymi sposobami Gdy mój chłopak się masturbuje z wytryskiem nie ma problemu... ale znów to nie wszystko ponieważ On nie masturbuje się jak większość mężczyzn, tylko kładzie się na brzuchu i podkłada rękę pod penisa i się pociera o niego... w czasie gdy masturbuje się ręką tez nie dochodzi...

Dzień dobry.

Zarówno fakt, że chłopak Pani nie może osiągnąć wytrysku podczas stosunku i pieszczot oraz to, że masturbuje się w "nietypowy" sposób, wskazuje na jego uwarunkowanie na masturbację. Warto w tej sytuacji skorzystać z pomocy specjalisty, dlatego sugerowałbym konsultację seksuologiczną.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Wobec nietypowych (charakterystycznych dla okresu dziecięcego) nawyków masturbacyjnych, które utrudniają współżycie w związku, konieczna jest osobista konsultacja seksuologiczna i podjęcia terapii.

Pozdrawiam!