Dlaczego partner nie chce ze mną współżyć?

Moj chlopak nie chce sie ze mna kochac,a zatem woli sie masturbowac przy filmikach. On nie wie ze wiem o tym co on robi. Powiedziec mu ze wiem, czy jakos inaczej z nim porozmawiac. prosze o porade.

Witam. Myślę, że powiedzieć, ale ze spokojem, bez nerwów. Być może chłopak ma problem i potrzebuje fachowej pomocy, jak i pani.
Magdalena Brabec

Na pewno warto powiedzieć chłopakowi, co Pani przeżywa w związku z tym, że nie chce on się z Panią kochać. Warto porozmawiać o swoich wzajemnych oczekiwaniach i odczuciach. Jeżeli rozmowa taka wydaje się Pani (bądź wam obydwojgu) trudna, możecie skorzystać z pomocy terapeuty par.