Podejrzenie wykorzystywania seksualnego

witam,.Podejrzewam ,ze w rodzinie mojego brata jest wykorzystywanie seksualneStarszy chlopak prawdopodobnie wykorzystywal mlodszego brata.A bedac na wakacjach u dziadkow wykrylam ze wpisywali tematy w internecie,miedzy innymi o seksie z rodzicami ,dziecko w jednym lozku z mama.nie wiem czy przesadzam ale wydaje mnie sie ze powinno to byc gdzies zgloszone.Moj brat twierdzi ze nie ma problemu i nie reaguje na takie tematy i dziwne zachowanie starszego syna.Gdzie powinnam to zglosic?

Witam. Trudno powiedzieć bo powie Pani Policji a ona bez dowodu nic nie moze zrobić. Może do prokuratury, ale znowu brak dowodów. Może najlepiej porozmawaic z tymi dziecmi, spytac, powiedziec, ze jesli beda chcialy i mialy taki problem to moga to pani zglosic. mozna porozmawiac z rodzicami wprost i tez udac sie do szkoly- pedagoga, wychowawcy tego dziecka, zeby zwrocili uwage.
Magdalena Brabec