Zastraszanie przez starszego kolegę dziecka w szkole

moje dziecko ma 8 lat chodzi do podstawówki .ostatnio zauwazylam i byl tez problem wczesniej wiec zareagowalam i byl spokój ale znowu sie powtarza.dziecko boi sie isc do szkoly bo jest zastraszane przez stareszego chlopca szkola nie bardzo reaguje a ja nie moge czekac na to kiedy go pobija,.nauczyciele twierdza ze nic sie nie dzieje a ja znam swoje dziecko i sama bylam swiadkiem zaczepiania go przez starszego kolege.co mam robic jak szkola nie reaguje?

Witam. Jeszcze raz zwrócić się do szkoły i to do kilku osób: wychowawcy, pedagoga czy też psychologa szkolnego i dyrektora oraz vice dyrektora.

Witam. Nie pisze Pani w jaki sposób Pani zareagowała na fakt zastraszania dziecka. Jeśli wie Pani który to chłopak, to może Pani z nim porozmawiać i z jego rodzicami. Może tez Pani zgłosić sprawę na policji. Dziecko musi wiedzieć, że może polegać na mamie i że da ona mu poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam

Kiedy szkoła i rodzice.,, urwisa,, który.nęka chłopca , nie reagują pozostaje Policja, Sąd Rodzinny, Kuratorium Oświaty.

Witam. Można zrobić tak: jeszcze raz porozmawiać z wychowawcami; porozmawiać z rodzicami tego chłopaka. Jeżeli to nie poskutkuje - można napisać pisemną skargę do Dyrekcji szkoły z zaznaczeniem, że oczekuje Pani odpowiedzi na piśmie. Pozdrawiam