Znęcania nad dzieckiem przez kolegę z klasy

Witam jak mogę pomóc synowi nad którym znęca się kolega z klasy. Pomimo interwencji u jego rodziców sytuacja się nie zmienia .

Nie wiem, w jakim wieku jest syn, ale myślę że bez względu na wiek, zarówno on jak i Pani, moglibyście skorzystać z konsultacji u psychologa w Poradni. Wspólnie można nie tylko naradzić się, jaka linia postępowania wobec sprawcy znęcania będzie najlepsza, ale także popracować nad wzmocnieniem syna, jego asertywnej postawy. Być może przyda mu się także odreagowanie i uporządkowanie uczuć, jakich doznaje, będąc ofiarą znęcania. Trudno cokolwiek doradzić bez znajomości szczegółów, kontekstu. Zachęcam do wizyty w Poradni Psychologicznej.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/