Dlaczego partner unika seksu?

Dzień dobry dlaczego Mój partner mnie unika przy seksie mam już 25 lata i wogule się już nie kochamy nie mam pojęcia dlaczego on się dziwnie zachowuje przy mnie jak mu coś powiem o seksie ze chce tego a on się dziwnie zachowuje proszę mi w tym pomóc mieszkamy ze sobą juz prawie dwa miesiące

Dzień dobry!

Nie jest możliwe domyślać się możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy, nie posiadając żadnych informacji o Pani, Pani partnerze, historii Waszego związku itp. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!