Dlaczego partner nie ma w ogóle ochoty na seks?

Witam. Jestem mężatka od niecałego roku. Jakiś czas temu znalazłam w historii przeglądania u mojego męża niestosowne strony. Nie tylko strony porno ale również strony z anonsami seksualnymi. Nie znalazłam żadnych logowań ani wchodzenia w konkretne oferty, tylko strony główne. Przez przypadek na pewno nie wszedł bo wejść było sporo naprzemian strona porno i jakieś anonse. Dodam iż od jakiegos czasu nam się nie układa. Niestety po części przeze mnie. Nie ufałam mu robilam ciągle awantury. Nie potrafiliśmy nawet normalnie już rozmawiać. O życiu seksualnym nie wspomnę bo jeśli coś było to tylko z mojej inicjatywy. Mój mąż niestety nie wykazuje żadnej inicjatywy...tłumaczyl że to przez to że robię awantury. Ze ma mnie dość. A jeśli chodzi o anonse to nie umiał odpowiedzieć dlaczego tam wchodzil. Wyznał że z głupoty i wcale niczego nie szukał ani do nikogo nie pisal. I że mu niczego nie brakuje i przeprasza. Nie wiem co mam o tym myśleć. Nie ufam mu już w ogóle. Obawy że mógł mnie zdradza są ogromne..do tego sam fakt wchodzenia na takie strony uważam że nie jest normalny. Bardzo proszę o jakąś opinie.

Dzień dobry!
Jak sama Pani wspomina, w Waszym związku od dłuższego czasu jest trudna atmosfera, nieporozumienia itp. Trudno zgadnąć, czy korzystanie przez Pani męża z pornografii (co - na marginesie - jest dość powszechnym zjawiskiem i samo w sobie nie musi być w żaden sposób niepokojące) jest przyczyną takiego stanu rzeczy, czy raczej konsekwencją lub po prostu okolicznością, nie mającą kluczowego znaczenia. Pomocna byłaby dłuższa, osobista rozmowa z obojgiem Państwa i większa ilość informacji, aby lepiej zrozumieć sytuację Waszego związku - nie tylko na dzisiaj, ale też całą Waszą wspólną historię. Warto rozważyć wspólną konsultację z terapeutą.

Pozdrawiam!