Jak pomóc mężowi, który nie ma ochoty na seks?

Witam, mamy z mężem dość duży problem mianowicie bardzo rzadko uprawiamy seks ostatni stosunek odbył się ponad 2 miesiące temu i nie zapowiada się w najbliższym czasie. Ja mam 23 lata mąż 30 jesteśmy młodymi ludźmi a on zupełnie nie ma ochoty rozmawialiśmy na ten temat i mąż stwierdził że sam nie ma pojęcia co mu jest ze się wstydzi mnie zaczepic itp a kiedyś nie mogłam opedzic się od niego stwierdził że nawet o tym nie myśli i ze nie wie jak to rozwikłaćProszę o jakąś podpowiedź jak mam pomoc

Dzień dobry.

Sugerowałbym konsultację seksuologiczną bądź psychologiczną, podczas której moglibyście się Państwo przyjrzeć waszemu związkowi i poszukać ewentualnych przyczyn, które mogą "obniżać" potrzebę seksualną Pani męża.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Proszę wspólnie z mężem skonsultować się z psychoterapeutą małżeńskim. Jeśli istnieje taka możliwość - z psychoterapeutą, który jest jednocześnie seksuologiem.

Pozdrawiam!