Co zrobić z moim brakiem orgazmu?

Witam! Mam problem. W lipcu skończę 23 lata i chociaż miałem kilka dziewczyn to nie uprawiałem z nimi seksu bo to było sporo lat temu. Chodzę sobie od czasu do czasu do prostytutki i chociaż mi stoi to jeszcze w sumie nigdy nie doszedłem z żadną z nich (dzisiaj prostytutka przeżyła ze mną dwa orgazmy a ja przez te godzinę z nią nie doszedłem ani razu :/). Bardzo dużo się oczywiście wcześniej masturbowałem ale od dłuższego czasu ją ograniczam. Pytanie co mam z tym zrobić ?

Witam! Wskazana konsultacja seksuologiczna. Ważne jest to, aby ten seksuolog był lekarzem! Prawdopodobnie problem spowodowany jest na poziomie emocji, jednak niech się wypowie fachowiec! Powodzenia W. Ł.