Co zrobić z tą relacją?

Witam Jestem Ania mam 27lat. Wróciłam po ponad 4 latach z zagranicy ale nie potrafię cieszyć się z powrotu do domu. Otóż chodzi o to że byłam z chłopakiem Czechem. Rozstaliśmy się z powodu braku seksu. Ja jestem jeszcze dziewicą i każda próba sprawiała mi ból i chcę zrobić sobie zabieg usuwania błony dziewiczej. On powiedział że nie może zyc z kobietą ktora nie może uprawiać seksu bo jest on dla niego wazny w związku. Po moim wyjeździe mielismy regularnie pisac ze sobą jednak ja widzę że odpisuje on z wielką łaską na moje wiadomości. Boje sie ze po jakimś czasie kontakt się urwie i że on znajdzie sobie inna dziewczynę a tego bardzo bym nie chciała. Zanim wyjechałam on twierdził ze dalej coś do mnie czuje ale musze zrozumieć ze jemu potrzeba seksu. Powiedział że to czy będziemy razem to pokaże czas ale ja się boję że on o mnie zapomni. Teraz wracam do Polski aby spłacić swoje długi ktorych mam sporo i załatwić ten zabieg. Mogę prosić o jakąś rade ??

Witam Panią,

ja osobiście skupiłabym się na spłaceniu długów i na znalezieniu odpowiedniego dla siebie miejsca i odpowiedniego partnera w Polsce. Seks jest zawsze ważny, zarówno dla młodych jak i starszych ludzi. Jego brak powoduje różne perturbacje ale też dobry seks zależy nie tylko od nas i naszej budowy fizycznej. Zależy też od partnera. Ważną jest gra wstępna ars amandi a to już zależy od partnera. Myślę, że jest Pani, mądrą i ładną kobietą, która z łatwością znajdzie sobie odpowiedniego partnera w Polsce. Bycie dziewicą w tym wieku to zaszczyt i zdarza się to bardzo rzadko. Pozdrawiam serdecznie