Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić z tą suchością gardła?

Witam serdecznie! Mam pytanie. Zażywałam lek rupafin przez miesiąc. Po 2 dniach od odstawienia zaczęły się moje problemy z gardłem i suchością jamy ustnej. Ciągnie się to już 2 miesiąc i nie mogę tego niczym zwalczyć. Do tego doszła grzybica jamy ustnej. Czy mogło to wystąpić przez Rupafin? Dostałam właśnie leki przeciwgrzybiczne na suchość w jamie ustnej, bolesne węzły chłonne i czerwone kropki na ściance gardła i przełyku, jednak pani doktor cały czas kazała mi zażywać Rupafin na cieknącą do gardła wydzielinę z nosa. Czy powinnam go zażywać? Czy ten lek mógł stać się przyczyną problemów z moim gardłem? Pozdrawiam
KOBIETA, 26 LAT 3 miesiące temu

Zabiegi laryngologiczne

Istnieje wiele zabiegów laryngologicznych, które są stale ulepszane. O tym, co piszczy we współczesnej laryngologii opowiada specjalista dr Michał Michalik.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy