Codzienne napady duszności a nerwica

Czy ma ktoś z Was tak jak ja napady dusznosci 3 moze więcej razy dziennie trwa to już 4 lata robiłam wszystkie badania i jest ok tylko serca nie badalam twierdzą ze to nerwica . Nie mam problemów ze snem nie kaszle fakt jestem nerwowa i ciągle panikuje ale czy to powód do duszności nawed bez nerwów ! Mam wrazenie ze lekarze czegoś nie załówazyli i powoli się dusze tłumacze sobie że to nerwy i pobieram oddech ale kosztuje mnie to całe moje zycie Powiedzcie do jakiego udać się lekarza

Dzień dobry!

Przy podejrzeniu nerwicy proszę zgłosić się do lekarza psychiatry i psychologa, aby ją potwierdzić lub wykluczyć. Możliwe jest poprawa Pani stanu, kondycji i nastroju.

Pozdrawiam!

Witam. Można jeszcze iść do alergologa, ale skoro lekarze coś pani mówią i z opisu również widzę to jak nerwicę to trzeba szukać i psychiatry i psychoterapeuty.