Codzienne picie jednego napoju energetycznego

Piję od kilku lat napój GreeUp Tropic z Herbapolu. Codziennie jeden. to energetyk ale o bardzo dobrym składzie: woda, cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kofeina, naturalny aromat, ekstrakt z guarany (0,02%), koncentraty z krokosza barwierskiego i marchwi, zagęszczone soki owocowe (ananasa 0,01%, kiwi 0,01%, pomarańczowy 0,01%). Czy takie regularne codzienne picie jednego napoju przez kilka lat może mieć negatywny wpływ na moje zdrowie? Jaki?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

potwierdzam wypowiedź Pana Adriana
dodam że mogą być to nawet 2-3 filiżanki kawy oczywiście mielonej z ziaren nie rozpuszczalnej.
Pozdrawiam
dr Kasia Karpińska