Codzienny ból głowy, mdłości i złe samopoczucie bez jedzenie

Mam 17 lat i od miesiąca bardzo źle się czuję.Prawie codziennie boli mnie głowa, a do tego miewam mdłości.Jem praktycznie co 2 albo 3 godziny, a dlatego,że czuję ból żołądka i mam zawroty Nawet jeśli nie czuję, że chce mi się jeść to czuję że muszę bo jest źle. Wieczorem tak koło 20 zjem kolację a o 22 kładę się spać, bo jestem po całym dniu wymęczona. Za to gdy wstaje a zazwyczaj jest to o 6 rano czuję okropne ssanie w żołądku i muszę coś zjeść bo czuję się tak jakbym miała stracić przytomność.
17 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczyn takich objawów może być bardzo wiele. Powinna Pani zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego, który dokładnie Panią zbada i zbierze wywiad dotyczący czasu trwania dolegliwości, ich charakteru, itd. Poza tym należy wykonać podstawowe badania krwi - morfologię i biochemię krwi. Na podstawie pełnego obrazu klinicznego będzie łatwiej ustalić przyczynę takiego stanu rzeczy.