Cofająca się treść żołądka, pieczenie języka, ucisk w okolicy żołądka, nudności i odbijanie a celiakia

Witam. Mam problem z przewodem pokarmowym. Od miesiąca mam problem z cofającą się treścią. Żołądka, pieczeniem języka, palącym bólem przełyku, ucisku w okolicy żołądka, nudności, przelewaniem się w jelitach, odbijanie. Z diety wyelminowalam gluten, jest MINIMALNA poprawa-przestało bolec mnie kolano? Aczkolwiek problem z przewodem pokarmowym nie zniknął. Czy to może być celiakia? Mogła pojawić się z dnia na dzień ? Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.