Coraz rzadsze orgazmy u 50-latki

mam 50 lat i coraz rzadziej przezyam orgazm , czy jest na to jakis sposób , czy tak juz ma byc? basia

Dzień dobry!

Nie musi tak być. Warto zdecydować się na dłuższą rozmowę z seksuologiem, aby znaleźć przyczyny takiej zmiany, np. zaburzenia hormonalne, osłabiona lubrykacja, zaburzenia erekcji partnera, zmiany w relacji, ogólne mniejsze zadowolenie z życia seksualnego itp.

Pozdrawiam!