Cukrzyca, choroba niedokrwienna serca, przewlekła choroba nerek i guz odbytynicy u 89-latka

niedawno w szpitalu w choszcznie postawiono diagnoze mojemu tacie cukrzyca T.insulinoniezalezna powikłana polineuropatią, choroba niedokrwienna serca pod postacią napadowego migotania przedsionkow,przewlekla choroba nerek stadium3,guz odbytnicy, polip esicy po elektroresekcji, stan po cholecystekomii i tetniak aorty brzusznej.Zalecono leki Nivalin,Nootropil,Polifilin,Polpril,Toramide,Atracin,Symglic,Pantopraz i Aclotin tatus nadal czuje sie zle ma 89 lat moze jakas zmiana leku bardzo prosze o

Z problemem należy zgłosić się do lekarza prowadzącego.
Trudno oczekiwać dobrej kondycji pacjenta z tak licznymi obciążeniami somatycznymi.