Ćwiczenia i zdrowa dieta a brak utraty wagi

Od miesiąca intensywnie 5-6x w tygodniu ćwiczę na siłowni ok 1.5-2h (40-50min bieżnia, później ćwiczenia na sprzęcie). Od 1.5 miesiąca pije 1.5l-2l wody mineralnej, oraz jem 5posiłków dziennie, tymczasem waga i centymetry stoją w miejscu. Dodam,źe badałam również tarczyce- wyniki okazały się w normie. Biorę tabletki antykoncepcyjne- ale nie miałam po nich skutków ubocznych. Bardzo zależy mi na utracie wagi i rozmiaru, ponieważ w czerwcu wychodzę zamąż. Co może powodowac,że nie chudnę? Pozdrawiam

Witam,

proces odchudzania jest bardzo skomplikowany i nie wystarczy wprowadzić jedynie nowych postanowień, o których Pani pisze. Aby schudnąć konieczna jest dobrze dopasowana zbilansowana dieta + dopasowane do tego ćwiczenia fizyczne. Bez tego ciężko będzie trwale się odchudzić.Jedno musi współgrać z drugim.

Plusem jest to, że aktywność fizyczną już Pani ma. Teraz czas na ujemny deficyt energetyczny w Pani jadłospisie.

Zachęcam do kontaktu z poradnią dietetyczną

Ewa Ceborska
www.food-diet.pl