Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Zwyrodnienie zwyrodnieniu nierówne. Zgoda zależy od indywidualnej oceny stanu klinicznego pacjenta. Wskazana konsultacja z lekarzem ortopedą.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Orbitrek to super wybór, aby ‘ożywić’ mięśnie i tym samym poprawić swój stan zdrowia (duże partie mięśni a w tym samym ‘gorset mięśniowy’ stabilizujący kręgosłup). Zachęcam do rekreacyjnego zdrowotnego stosowanie tego sprzętu. Jak sama nazwa "rekreacja" wskazuje jest to aktywny wypoczynek (łac. recreo – odnowić, ożywić). Każda forma aktywności fizycznej stosowana w celu odpoczynku i rozrywki jest zdrowa dla ciała i ducha. Zdrowy rozsądek podpowiada ‘orbitrekować’ tak, aby sprawiało to przyjemność. Każdy symptom odczuwania dyskomfortu będzie objawem niepożądanym. Wtedy polecam zmniejszyć czas albo intensywność. Ostatecznie… głęboko wierzę, że bardziej możemy sobie zaszkodzić siedzeniem na kanapie. W pewnym wieku już wszyscy mamy zwyrodnienia. Pozdrawiam serdecznie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy