Ćwiczenia u osoby po usunięciu nerki

W dzieciństwie usunięto mi nerkę, mam przerzuty na płuca oraz słabe serce przez te wszystkie przejścia. Lekarz zakazał mi ćwiczeń wysiłkowych a ja chciałabym poprawić sylwetkę. Jakie ćwiczenia będą do tego odpowiednie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mam możliwości zbadania i oceny Pana stanu zdrowia. Jednak jeżeli lekarz prowadzących zakazał wysiłku top zalecam p[onowną konsultacje z nim. Pozdrawiam

Witam serdecznie
Jeżeli lekarz prowadzący zakazał Pani ćwiczeń wysiłkowych powinna Pani spotkać się z nim ponownie i omówić sytuację. Tu chodzi o Pani zdrowiem, więc nie powinna Pani działać na własną rękę